Fine Eğitim Danışmanlığı ve Çeviri
GENÇ, DİNAMİK, ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

KURUMSAL

-Fine Eğitim Danışmanlığı ve Çeviri Bürosu, uzun yıllar Kocaeli Üniversitesi’nde öğretim elemanı olarak çalışmış, her ikisi de 25 yıllık mesleki deneyime sahip Filiz Özen ve Nebahat Coşar tarafından kurulmuş, birçok dilde ve alanda yeminli yazılı ve sözlü çeviri hizmeti veren genç ve dinamik bir kurumdur. Çevirmen kadromuz deneyimli ve uzman kişileri kapsayan geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Kurumumuz çalışma portföyünü müşterilerin beklenti, ihtiyaç ve tercihlerine göre uyarlayabilecek donanıma sahiptir.

-Fine Eğitim Danışmanlığı ve Çeviri Bürosu, başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca  ve Japonca olmak üzere birçok dilde amaca yönelik özel eğitim programları düzenlemektedir.

-Fine Eğitim Danışmanlığı ve Çeviri Bürosu,  yurtdışında her türlü konuda öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da mesleğinde ilerlemek isteyen tüm yaş gruplarına danışmanlık hizmeti vermektedir.

MİSYON

Hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sloganıyla hizmet anlayışını özetleyen Fine Eğitim Danışmanlığı ve Çeviri Bürosu’nun önceliği müşteri memnuniyetidir.

VİZYON

Sorumluluk  bilinci, güvenilirlik, şeffaflık,  teknoloji  ve yenilikleri  takip etmek temel ilkelerimizdir.Site Haritası
Tasarım - Kodlama : Fatih UZUNER