Fine Eğitim Danışmanlığı ve Çeviri
GENÇ, DİNAMİK, ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

                   

Birhan SARIBAŞ-SPRACHCAFFE  Londra

 Laughing İki haftadır buradayım çok güzel geçiyor şuan için herşey. Öncelikle şöyle soyleyeyım öğretmenimin ismi Micheal Lill. Gerçekten dersler çok eğlenceli geçiyor. Çok komik çok espirili bir kişiliği var. Eğlenerek hiç sıkılmadan ders işliyoruz. Sadece kitaba bağlı kalmıyor ingilizce sınavları için genel çalışma kağıtları dağıtıyor birlikte onları yapıyoruz. Sorulara nasıl bakmamız gerektiğini en kısa ve doğru nasıl çözebiliriz bunu öğreniyoruz. Gerçekten burdaki insanlar çok kibar ve anlayışlılar. Okul açısından çok memnunum sohbet etme fırsatı bulamadığım çalışanlar bile çok kibar ve saygılı herhallerinden belli oluyor. Yani sonuç olarak gerçekten herkese tavsıye edıyorum fırsatları varsa böyle bir deneyim yaşamayı. Pişman olmazlar.Laughing

 

 

 

Begüm Tuğrul- KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES Bournemouth

Üniversite eğitimi ve sonrasında benim için son derece gerekli olan İngilizce pratiğimi geliştirmem için bana en doğru adresi bulmada yardım eden; hiç sorun yaşamadan kısa sürede bütün işlerimi halleden Fine Eğitim Danışmanlığı’na teşekkür etmek istiyorum. İki ay süresince her gün az sayıda öğrenci grubuyla okulda dil eğitimi aldım. Derslerimiz son derece zevkli, hocalarımız da son derece ilgiliydi. Ayrıca kaldığım evdeki ailemle saatler süren pratik yapma imkanım oldu. Aldığım sertifikanın geçerliliği, kariyer gelişimimdeki etkisi de kendime güvenimi arttırıyor. Bu nedenle tekrar teşekkür ediyor, yurt dışına gitmeyi düşünen herkese tavsiye ediyorum.

 

 

Ailesi olarak kızımızın İngilterede İngilizcesini geliştirmesini istememizin yanı sıra katılacağı kurs, yanında kalacağı aile, beslenme, ulaşım konuları bizi düşündürüyordu Fine Eğitim Danışmanlığı’na başvurdurduğumuz andan itibaren Filiz Hanım amacımıza uygun ülke-şehir- kurs bulma; programa kayıt olma; vize işlemleri; indirimli uçak bileti, seyahat sigortası işlemlerinde bütün yükümüzü üzerimizden alıp son derece titiz ve özenli bir çalışma yaptı. Kızımızı İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan uğurladık. Londrada karşılandı, Bournemouth’a kalacağı eve yerleştirildi. Aile ( Mr. ve Mrs. Doble) kızımızı çok güzel ağırladı. Odasının, banyosunun, giyeceklerinin temizliği, ütüsü;yemeklerinin özenli hazırlanması (Türk beslenme alışkanlıkları dikkate alınarak) doyurucu olması bizi çok mutlu etti.Bir başka ülkede yeni bir aile dostumuz oldu. Hazırlık aşamasında, İngilterede bulunduğu iki ay süresince ve dönüşünde kesintisiz danışmanlığından dolayı  Fine Eğitim Danışmanlığı’na ve Filiz Hanım’a çok teşekkürler ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Esra TUĞRUL


Site Haritası
Tasarım - Kodlama : Fatih UZUNER